Úvod Tiskové zprávy Německá rocková královna DORO PESCH se objeví s novou deskou v...

[TZ] Německá rocková královna DORO PESCH se objeví s novou deskou v PRAZE!

333
0
Reklama

Rocková královna DORO PESCH nezahálí ani v roce 2012! Na listopad a prosinec 2012 chystá další evropské turné k novému albu, které právě nyní se svou kapelou připravuje, a které vyjde na podzim u Nuclear Blast! Doro vám, fanouškům vzkazuje: “Po třech letech tvrdé práce nyní dokončujeme mé nové album, mém prvním, které vyjde v říjnu u Nuclear Blast a bude to opravdu velký šlágr. Finální mix 12 – 14 písní uděláme asi ve Skandinávii. Producent garantuje opravdu tvrdý, svěží a moderní zvuk. Abychom vám zkrátili čas čekání, vydáme na přelomu května a června malou ochutnávku v podobě EP a v listopadu vyrazíme nové album představit Evropě. Zahrajeme samozřejmě i několik nových kousků live!”. Čeští fanoušci pozor!
Jeden koncert tohoto turné bude díky agentuře Pragokoncert patřit také nám, České Republice. DORO PESCH představí své nové album v PRAZE, Retro Music Hall – 4. 12. 2012!
Předprodej vstupenek byl právě zahájen!
Za super zaváděcí cenu, platnou do konce letních prázdnin, tedy 31. 8., je můžete zakoupit ve všech obvyklých předprodejích.

Reklama