Úvod Tiskové zprávy Greedy Invalid vyrážejí na turné s novým CD The End

Greedy Invalid vyrážejí na turné s novým CD The End

127
0
Reklama

247-3mKdo z vás sleduje gothic metalovou scénu, jistě zná Greedy Invalid. Tato novojičínská smečka se letos představí v plné síle s novým CD s názvemThe End, které vyjde ve čtvrtek 11. dubna 2013 a hned s ním vyráží na turné po  Česku a zabruslí i na Slovensko, aby ukojili hlad po živém vystoupení i tamní fanoušky.

Kapela je posílená o bicmena Ddruma, kterého můžete znát z kapel Eleison či Ngagspa a bassmana Doru. S novými posilami je budete moci slyšet po celý duben na promočním tour s názvem Sindicate Tour, kde je po celou dobu bude provázet brněnská gothic rocková kapela Tezaura. Na každé z pódií si však zvou další hosty, neméně kvalitní, opět hrající gothic.

Na první zastávce, která se uskuteční v pátek 12.dubna a bude zde oficiálně CD The End pokřtěno, doprovodí tour death-gothic v podání Passion for Sorrow.

Další zastávkou, i když mimo oficiální tour, bude v sobotu zimní stadión v Novém Jičíně, domovská to stáj Greedy Invalid, kde kapelu uslyšíte po boku takových hvězd, jakými jsou Dymytry, Miloš Dodo Doležal, Metalinda a spousty dalších známých rock/metalových kapel. Svým vystoupením podpoří dvoudenní benefiční akci pro místní malé hokejisty s názvem Bigbítem Dětem.

Další víkend zatemní svým vystoupením věhlasný ostravský Barrák. 19. dubna se s nimi na pódiu objeví brněnská gothic electronická formace Alvaréz Peréz. Sobotní večer vystoupí v nově otevřeném SinClubu v Pžíboře, kde si na pomoc přizvali další novojičínské gothiky Černá Zář.

V pátek 26. 4. se kapela přesune na východ do slovenské Žiliny, kde v klubu Boonker za podpory kapel Vendeta (trash) a Ade Parlor (metal) představí nové album slovenským fanouškům. V sobotu 27.4. vystoupí Greedy Invalid ve Valašském Meziříčí, kde v místním klubu Lira zahrají společně s Tezaurou a Black Adder (hardcore).

Turné bude oficiálně završeno brněnskou zastávkou v sobotu 4. května v klubu Favál. Zde bude začátek programu již v 18:00, neboť kromě Greedy Invalid a Tezaura zahrají také Carpatia Castle, Místy Ways, Alia Tempora. Bude se tedy jednat o pravověrný gotický večer.
Přehled všech zastávek tour najdete na Facebookovém profilu Greedy Invalid, na stránkách kapely, apod.:

http:/www.greedyinvalid.com
http://bandzone.cz/greedyinvalid
http://sindicatetour.mypage.cz

greedy-invalid-cd-cover

Reklama