Home Tiskové zprávy Iggy and the Stooges – přesun koncertu do Víceúčelové sportovní haly

Iggy and the Stooges – přesun koncertu do Víceúčelové sportovní haly

0
Iggy and the Stooges – přesun koncertu do Víceúčelové sportovní haly

iggy22Červnový koncert Iggyho and the Stooges se z původně ohlášeného Areálu TJ Slezan přesouvá do blízké Víceúčelové sportovní haly! Nové místo nabízí lepší technické zázemí, větší komfort během přípravy i v průběhu samotného koncertu a v neposlední řadě střechu nad hlavou, která umožní předejít případným rozmarům počasí a poskytne jak interpretům, tak návštěvníkům větší pohodlí.

S Víceúčelovou sportovní halou se pro konání koncertu počítalo od začátku. Vzhledem k plánované výstavbě nové haly Polárka a případné hrozbě předání stávající haly developerovi, byl nakonec zvolen blízký Areál TJ Slezan. V těchto dnech se podařilo s developerem dojednat, že akci nechá proběhnout na původně zamýšleném místě – ve Víceúčelové sportovní hale, což poskytne výhody již popsané. Během své existence už hala hostila řadu významných akcí jako taneční představení Lord of The Dance, koncert kapely Smokie, Whitesnake, Tři sestry, zazpíval zde Karel Got, Lucie Bílá, Palo Habera a jiní. Ovšem hvězda světového formátu jako Iggy a jeho The Stooges, to hala ještě nezažila. Má se tedy na co těšit a my s ní!

Iggy and the Stooges zahrají ve Víceúčelové sportovní hale ve Frýdku-Místku v sobotu 22. června 2013. Spolu s nimi se představí kapela Tata Bojs. Frýdecko-místecký koncert je pro Stooges jedinou českou zastávkou na nadcházejícím světovém turné k novému albu Ready to Die. Koncert začíná ve 20.00. Vstupné je 850 Kč (II. zóna), resp. 1190 Kč (I. zóna). Vstupenky jsou v prodeji v sítích TicketArt, EVENTIM, Ticketportal a na www.kulturafm.cz.