Home Tiskové zprávy Metal All Stars

Metal All Stars

0
Metal All Stars

Finální line-up největší metalové show METAL ALL STARS dokončen.
Přesně tři měsíce zbývají do chvíle, kdy na pódiu nové haly Forum Karlín vystoupí ty největší osobnosti světa rocku a metalu. Koncert grandiózního projektu METAL ALL STARS, který se koná v rámci akce BeatFest, proběhne v sobotu 6. prosince a my dnes oznamujeme konečnou verzi hvězdné soupisky večera.
Některá jména kvůli povinnostem ve svých domovských kapelách a projektech vypadla (svou účast byli nuceni odříct Max Cavalera, Rhino a Jasin Todd), ale přibyla nová a program nakonec bude ještě nabitější. Nově potvrzujeme následující jména: v Praze budeme potěšeni přítomností někdejšího dlouholetého frontmana legendy prog metalu QUEENSRŸCHE – zazpívá nám Geoff Tate. Basu bude trápit Dave Ellefson – zakladatel a člen skupiny MEGADETH, dorazí bráchové Vinny Appice a Carmine Appice, kteří své umění zanechali na mnoha deskách BLACK SABBATH, DIO, VANILLA FUDGE nebo CACTUS. Hostem jediné show METAL ALL STARS u nás bude i talentovaný kytarista Gus G., známý hlavně jako člen sk. FIREWIND a kolega Mr. Osbournea. Z Ozzyho kapely k nám přijede i Rob Blasko Nicholson, který roky hrál u Roba Zombieho.
Pro pořádek doplňujeme a potvrzujeme dříve oznámené členy hvězdné třináctky: kalit s námi budou ještě Zakk Wylde (B.L.S., Ozzy), James LaBrie (DREAM THEATER), Joey Belladonna (ANTHRAX), Cronos (VENOM), Chuck Billy (TESTAMENT), Ross the Boss (ex-MANOWAR, DEATH DEALER) a Kobra Paige (KOBRA AND THE LOTUS).
Navíc zanedlouho zveřejníme i tři předkapely večera – taky velmi atraktivní zahraniční jména!
Vstupenky na tříhodinový nářez od ikon světové metalové scény v sobotu 6. prosince 2014, které pořídíte přes www.mastersofrock.cz nebo v obvyklých předprodejích, vyjdou na 690,- Kč k stání v prostoru, 890,- Kč k stání před pódiem a 1290,- Kč k sezení na balkóně. Ke vstupence na koncert si můžete přikoupit i osobní setkání se všemi METAL ALL STARS před koncertem (focení, podpisovka, tour-triko a plakát k tomu) – stojí 1500,- Kč.
Zažijte nejslavnější metalové muzikanty všech dob během jednoho večera na jednom pódiu!