Home Tiskové zprávy metalsvet.cz se otevírá zájemcům o psaní

metalsvet.cz se otevírá zájemcům o psaní

0
metalsvet.cz se otevírá zájemcům o psaní

Na českém internetu se potuluje spousta metalových ezinů od fanoušků metalu. Většinou jedou na freehostingu, freeslužbách a podobně.

Metalsvět se rozhodl poskytnout těmto kvalitním ezinům prostor na svém serveru a pod svou doménou. Provozujete-li, nebo znáte někoho, kdo provozuje, ezin o metalu, a nemusí se jednat jen o český metal, neváhejte nás kontaktovat. Jsme připraveni poskytnout adekvátní prostor dle projektu a jeho dosavadní návštěvnosti. Čím větší návštěvnost a úspěch, tím větší prostor jsme ochotni poskytnout. Řádově se jedná o stovky mega až giga.

Získáte kvalitní zázemí na našem serveru, který je opravdu profesionální, taktéž získáte lukrativní doménu “něco.metalsvet.cz“, a propagaci jak na metalsvet.cz, tak na facebooku. Dáme vám k dispozici kvalitní redakční systém WordPress či Joomlu, případně můžete provozovat vlastní, pokud je kvalitně napsán a nebude náš server přetěžovat.

To vše od nás získáte naprosto ZDARMA!

Jedinou podmínkou je, že přímo na serveru nebudou ukládány žádná videa či zvukové nahrávky. Můžete vkládat na web videa z Youtube a podobných služeb, přehrávače MP3 jiných stran. Je to z důvodu aby nebyl porušován zákon.

Stejnou službu nabízíme i skupinám, které ještě nemají své stránky!

Další podmínky se dohodnou. Kontaktujte nás.