Home Tiskové zprávy Ortel: megaturné startuje

Ortel: megaturné startuje

0
Ortel: megaturné startuje

Jen pár hodin nás dělí od startu prvního velkého turné skupiny Ortel, která svým umístěním ve Slavíku překvapila mnohé, ať už fanoušky či odpůrce. Pro někoho silná osobnost Tomáše Ortela, pro jiné zase ti, kdož by měli být zakázáni. Jejich rozporuplné texty nadzvedává ze židliček hodně lidí, na druhou stranu ale průvod lidí, kteří jdou za nimi stejným směrem roste astronomickým tempem. Ať už je to nespokojenost s politikou či přistěhovalci. Kapela se stala jakýmsi synonymem pro to, co se českému lidu nelíbí.

O svém názoru na tuto kapelu jsem psal v jiném článku na jiném webu. A s ohledem na to, jaká vřava se kolem kapely rozjela, se dá tušit, že se díváme na jednu z nejlepších kapel v ČR, o které ještě mnohé uslyšíme. Je až s podivem, jak v dnešní svobodné a demokratické zemi můžeme slyšet o tom, jak se někteří zastupitelé měst, lektoři univerzit, ale i obyčejní občané snaží házet klacky pod nohy jak kapele, tak pořadatelům. Říkat pravdu na plnou hubu se opět stává terčem, do kterého se strefují i jiné hvězdy, viz David Koler, jenž prohlásil, že kde bude hrát Ortel, tam nebude hrát už nikdy ani on. Tohle mně přivádí k úsměvu, protože když vše půjde jak nyní, nezbude Davidovi nic jiného, než se poohlídnout po nových fanoušcích v zahraničí. Hodně štěstí.

My jsme rádi, že se nikdo z nich nevzdává, protože o to silnější vazba mezi muzikanty a fanoušky vzniká. A dobrá základna je důležitá. Ortel má na to stát se další hvězdou mezi českými rock-metalovými skupinami, proto by jste si neměli nechat ujít jejich megakoncerty, které budou dle pořadatele Libora Šíby velkolepé. Nejenže se jako hosté zúčastní skvělé kapely jakými jsou Aleš Brichta, Alkehol, Nová Růže a další, ale je také připraveno skvělé pódium a show.

Seznam všech megakoncertů kapely Ortel s hosty najdete na našem webu.