Home Tiskové zprávy Ostrava v Plamenech

Ostrava v Plamenech

0
Ostrava v Plamenech

Ostrava v plamenech nabídne legendární W.A.S.P.,
SONATA ARCTICA a další rockové hvězdy
v jedinečném prostředí Dolní oblasti Vítkovice

Dokážete si představit rockovější, nebo dokonce metalovější místo konání koncertu než je Dolní oblast Vítkovic v Ostravě? Industriální, přímo magické místo si doslova říká o bigbít na plné pecky!
Kdo jste ještě nenavštívili ostravskou Dolní oblast Vítkovice, budete jistě ohromeni. Místo konání koncertů tak malebné a zároveň industriální byste jinde hledali jen marně. Když se člověk prochází po tomto areálu, jako by se najednou ocitl ve zhmotněném románu Julese Verna.
Během návštěvy Ostravy v plamenech budeme mít šanci si celý areál prohlédnout. S trochou odvahy se můžete vypravit například na prohlídku vysoké pece, kde Vás pohodlně vyveze výtah a odkud uvidíte Ostravu jako na dlani.
Nemusíte se bát ani nepřízně počasí. Místo konání Ostravy v plamenech má pro případ potřeby obrovskou zatahovací střechu, pod kterou se schová několik tisíc z Vás a nezmoknete.
První srpnovou sobotu od 13 hodin můžete být u toho. Plnohodnotné koncertní sety předvede 5 domácích rockových veličin.
Uvidíte ozdobu každého pořádného rockového mejdanu LEGENDY SE VRACÍ, karvinskou stálici DOGA, progresivní DYMYTRY a mimořádně zajímavé bude sledovat legendární dvojici KREYSON a CITRON, které v průběhu jediného dne na jednom pódiu fanoušek až tak často nespatří.
Největšími lákadly ovšem budou finští melodici SONATA ARCTICA a 32 letá mašina z Los Angeles jménem W.A.S.P. pod taktovkou divočáka Blackieho Lawlesse.
Vstupenky jsou k dostání v sítích Ticketportal a Ticketpro za 690,-KČ pouze do konce dubna. Od 1.května se cena zvedne o stokorunu na 790,-KČ a od 1.července na 890,-KČ. Vstupenky budou k dostání také na místě za cenu 990,-KČ.

WEB: www.ostravavplamenech.cz
Facebook: https://www.facebook.com/ostravavplamenech
Tiskový servis: Petarda Production, Naďa Konvičná info@petarda.cz