Home Tiskové zprávy Ostrava v Plamenech 2015

Ostrava v Plamenech 2015

0
Ostrava v Plamenech 2015

Pretty Maids a Citron – první 2 potvrzené hvězdy festivalu Ostrava v plamenech 2015!

Letos v létě přivítala ostravská Dolní oblast Vítkovice první ročník mezinárodního rockového festivalu Ostrava v plamenech.
Hojná účast fanoušků nejen z celého Česka, ale také ze Slovenska, Polska, Maďarska, Rakouska a Něměcka potvrdila, že festival tohoto druhu má v Ostravě své místo.
Také příští rok se ostrá muzika rozezní ocelovým srdcem naší vlasti, a to opět první srpnovou sobotu od 13 hodin.
Ostrava v plamenech budet hostit 7 špičkových velikánů rocku.
Kapely, které v regulérních koncertních setech zažehnou plameny pod vysokou pecí jak se na rockovou open air akci sluší a patří.
Zatímco letos hrálo 5 českých kapel a 2 zahraniční, letos to bude přesně naopak.
Po fenomenálním úspěchu se na scénu Ostravy v plamenech vrátí domácí legenda Citron. Podle pořadatelů byli fanoušci koncertem Citronu tak nadšeni, že si kapelu znovu vyžádali s tím, že tentokrát to rozbalí hezky večer.
První potvrzenou zahraniční kapelou jsou průkopníci metalu z Dánska – Pretty Maids, kteří hrají již od roku 1981 a své první album vydali v roce 1984. Od té doby mají na svém kontě celke 14 alb a nespočet hitů v čele s “Please, don’t leave me”.

Vstupenky jdou do prodeje v limitované edici 500 kusů v pátek 17.října za rovných 500 korun. Cena platí do konce listopadu, případně do vyprodání. K dostání budou na webu www.ostravavplamenech.cz

WEB: www.ostravavplamenech.cz
Hlavní mediální partneři: rádio Čas Rock a magazín Spark