Úvod Tiskové zprávy Ostrava v Plamenech uvidí zápasy v Thai boxu

Ostrava v Plamenech uvidí zápasy v Thai boxu

196
0
Reklama

Ostrava v plamenech nabídne také Thaibox a další bojová umění v jedinečném prostředí
Dolní oblasti Vítkovice

Na megakoncertu velikánů rocku Ostrava v plamenech nemůže chybět kromě rockových a metalových kapel také pořádný adrenalin v podobě nejtvrdšího bojového umění.
Drsní muži a silné ženy si přijdou na své. V boxerském ringu se utkají neohrožení zápasníci z největší školy thajského boxu na Severní Moravě Como-3 Gym s odvážnými bojovníky z celé České republiky.
Thajský box slibuje bezkonkurenčně pravé Muay – Thai podle plných pravidel, ve kterých nebude nouze o profesionální a amatérské fighty, zajímavé souboje různých váhových kategorií a především dynamické a svižné přestřelky. K vidění bude mimo jiné také zahajovací rituál, který každý bojovník před začátkem zápasu předvede jako vzdání respektu a pokory. Poté budou v ringu lítat ostré loky a kolena za zvuku tradiční thajské hudby.
Návštěvníci Ostravy v plamenech budou mít také možnost postavit se osobně do ringu a vyzkoušet si ho na vlastní kůži. Pro ty nejtvrdší z nejtvrdších jsou připraveny silové soutěže o atraktivní dárky.
První srpnovou sobotu od 13 hodin můžete být u toho. Plnohodnotné koncertní sety předvede 5 domácích rockových veličin.
Českou scénu Na Ostravě v plamenech bude reprezentovat Doga, Legendy se vrací, Dymytry, Kreyson a Citron.
Největšími lákadly ovšem budou finští melodici SONATAARCTICA a 32 letá mašina z Los Angeles jménem W.A.S.P. pod taktovkou divočáka BlackiehoLawlesse.
Vstupenky jsou k dostání v sítích Ticketportal a Ticketpro za 790,-KČ pouze do konce června a od 1.července budou vstupenky v prodeji 890,-KČ. Vstupenky budou k dostání také na místě za cenu 990,-KČ.

WEB: www.ostravavplamenech.cz
Facebook: https://www.facebook.com/ostravavplamenech
Tiskový servis: Petarda Production, Naďa Konvičná info@petarda.cz

 

Reklama