Home Tiskové zprávy Ostrava v Plamenech

Ostrava v Plamenech

0
Ostrava v Plamenech

Přišla nám tisková zpráva z festivalu Ostrava v Plamenech

VÝHODNÝ BALÍČEK PRO NÁVŠTĚVNÍKY OSTRAVY V PLAMENECH

2 VSTUPENKY + PLUS PRVOTŘÍDNÍ HOTEL ZA POUHÝCH 2390,-

Přátelé, rockeři, myslíme na Vás nejen pokud jde o atraktivní program Ostravy v plamenech, ale chceme se Vám postarat také o maximální pohodlí bez starostí, kam složit po náročném rockovém maratonu hlavu.

Ve spolupráci s nejmodernějším hotelem v Ostravě Park Inn jsme pro vás připravili neodolatelný balíček pro 2 osoby, který obsahuje 2 vstupenky a k tomu ubytování ve 2 lůžkovém pokoji ze soboty na neděli v hotelu Park Inn v Ostravě, a to včetně snídaně!

Cena balíčku pro 2 osoby je pouhých 2390,- KČ. Cena je platná a limitovaná počtem pokojů pouze do konce dubna 2014, případně do vyprodání.

Objednávat lze na http://www.ostravavplamenech.cz/

Pokud budete chtít přenocovat v Ostravě již od pátku 1.srpna, máme pro vás extra zvýhodněnou nabídku ve stejném hotelu, a to za 1010,-KČ za 2 osoby.

Hlavními hvězdami 1. ročníku jsou W.A.S.P. (USA) a SONATA ARCTICA(FINSKO). Domácími zástupci budou CITRON, KREYSON, DYMYTRY, DOGA a LEGENDY SE VRACÍ.

Vstupenky jsou v prodeji za 690,-KČ pouze do konce dubna v sítích Ticketportal a Ticketpro. Pak se bude cena postupně zvyšovat.

WEB:www.ostravavplamenech.cz

Facebook:https://www.facebook.com/ostravavplamenech

Tiskový servis: Petarda Production, Naďa Konvičná info@petarda.cz