Home Reklama

Reklama

Rádi by jste si pořídili reklamu na našem webzinu? Není problém! Metalsvět není jen o webzinu, Metalsvět vše ihned zveřejňuje i na Facebooku, Twitteru, Google+ a připravujeme další kanály.

Na serveru je k dispozici několik reklamních pozic, stačí si vybrat, kde chcete svou reklamu umístit a kontaktovat nás.

Reklamní banery

Nabízíme několik reklamních pozic pro banery.

Nejdominantnější je pozice vedle úvodního loga. Pro tuto pozici je potřeba reklamní baner o rozměrech 728×90 px.
Cena: 100,- Kč/týden

Další viditelnou pozicí je na podrobném výpisu akce mezi sumarizací a popisem akce. Zde je rozměr baneru 468×60 px. Stejné propozice má i reklamní baner pod všemi příspěvky, akcemi atd.
Cena: 50,- Kč/týden

Další pozicí jsou reklamní čtverce v pravém sloupci, jsou rozděleny na horní a dolní pozici. V obou případech jde o rozměry 300×250 px.
Cena: 70,- Kč/týden

Poslední reklamní pozicí je textový odkaz v levém sloupci označený jako Náš tip.
Cena: 50,- Kč/měsíc

Plakáty v sekcích Doporučujeme

Umístíme Váš plakát do sekcí Doporučujeme (na úvodní stránce pod mapou, na ostatních stránkách v pravém sloupci). Podmínko pro umístění je vložení našeho loga na plakát, například mezi sponzory. Toto si samozřejmě hlídáme i na tištěných plakátech. Zde není stanovena žádná jiná cena.

Plakát nám zašlete ve vysokém rozlišení (né menším než 600×600 px) na email, který naleznete v kontaktech. Akci nemusíte přidávat, vložíme ji do databáze sami.

Recenze CD/DVD

Vydali jste CD či DVD s vaší hudbou? Chcete, aby se o něm dozvědělo co nejvíce lidí? Není nic jednoduchšího, než nám médium buď zaslat klasickou poštou, nebo nahrát MP3 či datové video na některý ze serverů pro hostování souborů jako je například rapidshare.com a zaslat nám odkaz ke stažení. V tomto případě doporučujeme k souborům přibalit i naskenovaný obal CD/DVD, který bude posléze přiložen k recenzi.

V současné době přijímáme k recenzi pouze CD/DVD stylu rock, heavy, speed, power či folk metalu. O otevření příjmu i pro ostatní styly Vás budeme informovat na Facebooku.

Reporty z akcí

Pořádáte akci a chcete z ní udělat report? Chcete fanoušky nalákat na další ročník či další akci? Pozvěte nás a my o celé akci napíšeme kvalitní report včetně fotoreportu. Navíc budeme aktivně akci předem propagovat pro zvýšení návštěvnosti.

Plakát nám zašlete ve vysokém rozlišení (né menším než 600×600 px) na email, který naleznete v kontaktech. Akci nemusíte přidávat, vložíme ji do databáze sami.

 Výměna ikonek

Pokud máte webové stránky věnované metalu a rocku, nebo jste kapela a máte své webové stránky, můžete si s námi vyměnit buď textový odkaz, ikonu nebo baner, vložte na svůj web některý z našich propagačních banerů a pak nám dejte o tom vědět. Na naší stránce s banery naleznete HTML kód, který stačí vložit na vaše stránky. Důrazně upozorňujeme, aby jste kód nijak neměnili, v opačném případě výměnu odkazů odmítneme. Děkujeme za pochopení.

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH 20%.