Vrácení / Reklamace
Ze zákona máte nárok na vrácení zboží do 14 dnů od obdržení objednávky.

Chcete-li mít nárok na vrácení, musí být zboží nepoužito a ve stejném stavu, v jakém jste jej obdrželi. Musí být také v původním obalu.

Několik druhů zboží je osvobozeno od možnosti vrácení. Například nelze vrátit zboží, které je upravováno na přání zákazníka. Na našem shopu je to každý produkt, který je vytvořen na Vaše přání pomocí Poptávky. Všechny ostatní produkty, které jsou prodávány s hotovým potiskem, osvobozeny nejsou a je možné je vrátit.

Chcete-li zboží vrátit či vyměnit, je nezbytné se řídit dalšími pokyny zde uvedenými.

Před jakýmkoliv vrácením či výměnou nás nejprve kontaktujte telefonicky nebo emailem.  Bez předchozí komunikace budou všechny neohlášené zásilky nepřevzaty a budou vráceny odesílateli.

Jak barvy produktů, tak i barvy grafických prvků se mohou mírně lišit z důvodu nevěrohodnému zobrazování barev monitoru. Rozdíly jsou minimální a  nejsou důvodem k reklamaci.

Pokud jsou na produktu či  tisku grafiky vady, uspíšíte vyřízení vrácení/reklamace tím, že nám rovnou pošlete fotky, ze kterých bude vada patrná. Z tohoto důvodu doporučujeme pořídit ostré fotky a reklamaci řešit pomocí emailu, ve kterém uvedené fotky připojíte. Následně se s vámi telefonicky spojíme a budeme řešit, jak postupovat dále.

Postup při reklamaci
Jakmile bude vrácené zboží přijato a zkontrolováno, zašleme vám email, který vás upozorní, že jsme obdrželi vaše vrácené zboží. Rovněž vás upozorníme na možnost vaší refundace.
Pokud budete reklamace schválena, můžete a) obdržet nové zboží b) získat peníze zpět. Vše budeme řešit telefonicky či emailem v co nejkratším možném termínu. O způsobu vypořádání se dohodneme společně. Pokud jde o vrácení peněz, bude vrácena částka, jež byla uhrazena dnem prodeje a to včetně případných slev.

Výměna zboží
Zboží vám můžeme vyměnit po předešlé dohodě. Vzhledem k výše uvedenému bude výměna provedena na vaše náklady. V naší kompetenci je udělit vám případnou slevu na vyměněný produkt formou slevového kupónu na další nákup.

Dárky
Pokud byla položka při nákupu a odeslání přímo k vám označena jako dárek, obdržíte dárkový kredit ve výši vrácené částky. Po obdržení vrácené položky vám bude zaslán dárkový certifikát.

Pokud položka nebyla při zakoupení označena jako dárek, nebo pokud dárce nechal objednávku poslat sám sobě, aby vám ji dal sám později, zašleme dárci informaci o vrácení peněz přímo jemu.

Doprava při vrácení / reklamaci / výměně
Zásilku odešlete výhradně na adresu provozovny: Marie Novák – CityMánie, Bohuslava Martinů 1885, 741 01 Nový Jičín, Česká republika, případně na výdejní místo Zásilkovny číslo 1661 (Natura, Hřbitovní 1346/11, 741 01 Nový Jičín).

Zodpovídáte za úhradu přepravních nákladů. Přepravní náklady jsou nevratné. Vždy nám zašlete sledovací číslo zásilky.
V žádném případě nejsou přijímány zásilky na dobírku.

V závislosti na tom, kde žijete, se může doba, po kterou bude váš vyměněný produkt k dispozici, lišit.

Platnost od 1.5.2023