Home Bleskovky Legendy Rocku

Legendy Rocku

0
Legendy Rocku

 

 

Fanoušci klasického rocku si již za měsíc vychutnají rockovou událost posledních let!

 

Praha 22. února 2016

Do Prahy 22. 3. a Ostravy 24. 3. přijedou majitelé nenahraditelných hlasů slavných rockových kapel. Společně na jednom pódiu vystoupí spolu se symfonickým orchestrem Virtuosi di Praga ex frontmani kapel Rainbow, Nazareth a UriahHeep.

Set list nabitý nejznámějšími hitovkami těchto kapel v aranžmá symfonického orchestru, zažije Praha a Ostrava vůbec poprvé. V prvních jarních dnech se ve velkém sále pražské Lucerny a ostravské multifunkční aule GONGsejdou nenahraditelné legendy světového rocku.Bývalý člen kapely Nazareth,Dan McCafferty, který i přes své dlouhotrvající zdravotní problémy, kvůli nimž musel skotskou kapelu opustit, stále podporuje ojedinělé projekty i snahu přivést do Čech něco nového. Sám McCafferty má v České republice rozjetých několik vlastních aktivit i spoluprací s lokálními umělci. V loni před Vánoci představil české veřejnosti nový song „You and Me“ v součinnosti s hudebním skladatelem a producentem Karlem Maříkem. V jeho neopakovatelném podání spolu s třicetičlenným orchestrem zazní písně Love Hurts, Dream On, We are Animals a fanoušky v Česku velmi oblíbená skladba Hairofthe Dog.

Spojení rockových slaďáků i nezapomenutelných skladeb kapely UriahHeep a symfonického orchestru, předvederockový a bluesový zpěvákJohn Lawton, který během své dlouhotrvající kariéry proslul spoluprací s tak velkými jmény jako Roger Glover, GlennHughes či producentem kapely RollingStones Jimmy Millerem. V jeho podání zazní hity Lady in Black, July Morning, Sympathy, ComeBack To MeAgain neboRain.

Trojlístek rockových legend doplní i britský rodák, skladatel a fenomenální zpěvák Graham Bonnet, jenž i ve svém věku 68 let nezahálí. Na sklonu nového roku vydal nový videoklip TheMirrorLies, který vyšel v loňském roce jako singlnahraný se svojí současnou kapelou Graham Bonnet Band. Bonnet je znám působením v kapelách Michael Schenker Group, Alcatrazz či Rainbow, kde nahradil na přání RitchiehoBlackmora zesnulého Ronnieho Jamese Dia.V jeho podání zazní hity těchto kapel jakoAll Night Long, SinceYou´veBeenGone, TheWitchwood, Loves No Friend nebo Makin´Love.

Netradiční hudební pojetí symfonického orchestru Virtuosi di Pragavedeným dirigentem Oldřichem Vlčkem atěchto tří výrazných pěveckých osobností, bylo realizováno pod hlavičkou stejného pořadatele Pavla Kozubka už v loňském roce v prostorách plzeňské Velké synagogy a setkalo se s obrovským úspěchem.

 

 

 

 

 

 

 

ROCKOVÉ LEGENDY za doprovodu symfonického orchestru

 

Místo konání:

Praha: Lucerna 22. 3. 2016 od 20.00h

Ostrava: Multifunkční centrum GONG 24. 3. 2016 od 19.00h

Web: www.rockove-legendy.cz

 

Vstupenky od 890 KČ v předprodeji síti Ticketpro.

 

Videoklip Graham BonnetTheMirrorLies

https://youtu.be/ZtuQSuAl_bs

 

Videoklip UriahHeepFeat.JohnLawton – Stealin’ (Live 2003)

https://youtu.be/qN9mjccJ8z4

Song You and Me v podání DanaMcCaffertyho.

https://youtu.be/ThY3WDIP-kw

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________________________________________________________________

 

V případě zájmu a další informace prosím kontaktujte:

 

Stanislav Krumpholz – Alan CottamAgency / tel:. 727 937 747,

email:. stanislav.krumpholz@gmail.com