Úvod Tiskové zprávy Woslom překládá své evropské turné

[TZ] Woslom překládá své evropské turné

217
0
Reklama

fernando-osterJako pořádající agentura turné brazilské smečky Woslom jsme nuceni všem fanouškům, kteří se na jejich vystoupení těšili, ať už jde o české či zahraniční fandy, že z důvodu neplánovaného otěhotnění manželky bicmena Fernanda Ostera se kapela rozhodla své turné přesunout na podzim, a to z důvodu, že Fernando se stane otcem právě někdy v červenci, na kdy tour bylo naplánováno.

Nás samotné to mrzí, protože již byly nasmlouvána vystoupení, která již v tuto dobu byla propagována a jsou již připraveny veškeré propagační materiály.

Tímto se vysloveně omlouváme fanouškům Agressive Music Festu, Woodstocku Borkovany, Metal City Festu a klubů, kde tato kapela měla vystoupit. Věříme, že důvod narození potomka je závažný pro každého muže a že jej vy, fanouškové, pochopíte.

Reklama

Notice: Funkce get_currentuserinfo není podporována už od verze 4.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_get_current_user(). in /var/chroot/metalsvetcz/var/www/metalsvetcz/metalsvet.cz/www/wp-includes/functions.php on line 3831