Úvod Tiskové zprávy Welicoruss – ruský symfonic/pagan metal hledá české muzikanty

Welicoruss – ruský symfonic/pagan metal hledá české muzikanty

274
0
Reklama

alexej-boganovObčas nasdílíme nějaké info, že ta a ta kapela hledá muzikanta. Dneska však pro vás máme opravdový bonbónek!

Včera jsem si psal s kytaristou téhle skvělé ruské kapely Alexey a požádal mně o šíření zvěsti, že hledají kytaristu, basáka a bicmena. Ne, neťukejte si na čelo, opravdu to tak je. Vzhledem k tomu, že se přestěhoval do Prahy, šel celý projekt s ním a hodlá v něm pokračovat. Proto hledá schopné spoluhráče, kteří již ví, co od muziky chtějí, co od ní můžou očekávat a hlavně chtějí do toho jít naplno. Nehledají nikoho pro brnkání v garáži, ale pro tvrdou studiovou práci a koncertování.

Požadavky jsou jednoduché, přesto je nutno na nich trvat vzhledem k jasným cílům: praxe ve hře na daný hudební nástroj minimálně 5 let, zkušenosti s pódiovým vystupováním, spolehlivost, pracovitost, kreativita, skladatelský talent je také vítán.
Kontakt naleznete na konci příspěvku.

[soundcloud]https://soundcloud.com/welicoruss/sets/best-of[/soundcloud]

welicorussWelicoruss v roce 2002 založil právě Alexey Boganov a kapela se brzy stala hvězdou sibiřské metalové scény.  Své první demo s názvem Wintermoon Symphony natočili ještě téhož roku a podpořeno živými vystoupeními sklidili úspěch jak u fanoušků, tak u kritiků. Od roku 2004 do 2007 se členové vytříbili a stejně tak i hudební styl, který kolísal mezi symfonickým blackem a pagan metalem.

Koncem roku 2008 ohromila kapela všechny svou razantností, profesionálním přístupem a jasným směrem a cílem, čímž znova a více povstala jejich síla, opět s kladným přijetím obecenstva. Byl to zlomový okamžik, který všem jasně řekl “Jsme zde! Welicoruss!”. Zahráli si po boku takových hvězd, jako jsou Samael , Moonspell , Cynic či Gorgoroth.

[pro-player width=’640′ height=’360′ type=’video’]http://www.youtube.com/watch?v=UgdmxBFgJQA[/pro-player]

[pro-player width=’640′ height=’360′ type=’video’]http://www.youtube.com/watch?v=ne_Y5hLNOlc[/pro-player]

Pokud tedy máte vážný zájem, je vám blízký pagan metal s prvky dálné Rusi, můžete se klukům ozvat na speciálně vytvořeném Facebook Eventu. Pokud se vám kapela líbí a nejste muzikanti, neváhejte lajknout jejich Facebook profil.

Reklama