Home Bleskovky Zlínské rockové jaro

Zlínské rockové jaro

0

Zlínské jaro bude ve znamení světového metalu!

 

Milovníci tvrdé muziky a metalu třeste se! Letošní jaro ve Zlíně bude pořádně našlapané! Chystá se  pro vás několik skvělých akcí plných kvalitní tvrdé muziky, nabídka jarních koncertů je letos velice pestrá! Tak co nás v nejbližší době čeká?

 
11.3. – SYMPHONY X, MYRATH, MELTED SPACE – Masters of Rock Café
Vždy vyzrálý, kvalitní a chytlavý progmetal. Přesně tak hraje kapela, která je již 20. let na scéně. Jejím mozkem je geniální vokalista Russell Allen. SYMPHONY X přijíždějí se svým novým albem „Underworld“.
19.3. – VAN CANTO, GRAILKNIGHTS, WINTERSTORM – Masters of Rock Café

Van Canto je originální a capella soubor. Metal se odvážně pokouší hrát (přesněji řečeno zpívat) bez hudebních nástrojů a jen tak „od huby“. Můžeme očekávat nejen autorské skladby z nového alba, ale i cover verze známých písní od BLACK SABBATH, EUROPE, BONNIE TYLER a ze soundtracku k filmu Pán Prstenů.
23.3. – URIAH HEEP – Masters of Rock Café
Britští rockoví velikáni se vrací, aby svým dokonalým, klasickým rockem obohatili naši koncertní scénu. Byli to Black Sabbath, Deep Purple a právě Uriah Heep, kdo udával směr, kterým se hudební styl zvaný rock ubíral. Mick Box a Bernie Shaw to pořádně rozjedou.
26.3. – UDO DIRKSCHNEIDER, ANVIL – Masters of Rock Café – vyprodáno!

Tento rok je Udo na turné, kde se loučí s písněmi ACCEPT. Setlist bude jen z hitů ACCEPT a bude je zpívat úplně naposledy. Po tomto speciálním turné se chce Udo věnovat pouze tvorbě kapely U.D.O.

Vstupenky na všechny tyto akce lze zakoupit online na webu www.mastersofrock.cz nebo osobně na baru klubu Masters of Rock Café ve Zlíně!